Wielka Przygoda

Zgłoszenie do artykułu: Wielka Przygoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Wielka Przygoda Szaliński, Antoni (muzyka)
Urgacz, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szaliński Antoni, Urgacz Tadeusz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Pada cichy deszcz Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Żytomirski, Eugeniusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Żytomirski Eugeniusz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Najpiękniejsza z wszystkich róż Garztecka, Irena (muzyka)
Kozarynowa, Zofia (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Garztecka Irena, Jaworska Krystyna Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Dzień jak co dzień Philippe-Gerard, M. (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Philippe-Gerard M., Winkler Kazimierz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Ramona Wayne, Mable (muzyka)
Kołaczkowska, Helena (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wayne Mabel, Kołaczkowska Helena Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Seria:

Śpiewamy i Tańczymy, 29

Data wydania:

1955 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5 (druk)

Znak wydawniczy:

PWM 2147

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 658

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.