A dla mnie jest ładniejszy niż Gerard Philipe: beguine

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

A dla mnie jest ładniejszy niż Gerard Philipe: beguine Szpilman, Władysław (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Winkler Kazimierz Obsada instrumentalna: Na trąbkę B; saksofon: I alt. Es; III alt. Es; II tenor. B; fortepian; skrzypce: I, II, III; akordeon; gitarę; kontrabas; perkusję.

Tytuł:

Księżyc: fokstrot Szpilman, Władysław (muzyka)
Gałkowski, Jan (słowa)
Czyż, Wacław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Gałkowski Jan, Czyż Wacław Obsada instrumentalna: Na trąbkę B; saksofon: I alt. Es; III alt. Es; II tenor. B; fortepian; skrzypce: I, II, III; akordeon; gitarę; kontrabas; perkusję.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 88

Data wydania:

1957 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1957

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 411

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 26 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 18 cm, wiele liczbowań.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.