Cicha noc: wolny walc

Zgłoszenie do artykułu: Cicha noc: wolny walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Cicha noc: wolny walc Szpilman, Władysław (muzyka)
Sadowski, Roman (słowa)
Czerny, Edward (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Sadowski Roman Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. b, III alt Es; trąbkę: I, II B; puzon; gitarę; akordeon; fortepian; perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz); skrzypce: I, II, III; kontrabas.

Tytuł:

Deszcz: fokstrot Szpilman, Władysław (muzyka)
Gałczyński, Konstanty Ildefons (słowa)
Czerny, Edward (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman władysław, Gałczyński Konstanty ildefons Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. b, III alt Es; trąbkę: I, II B; puzon; gitarę; akordeon; fortepian; perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz); skrzypce: I, II, III; kontrabas.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 3

Data wydania:

1954 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

styczeń 1954

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 48

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 67 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 18 cm, wiele liczbowań. Oddany do druku 23 grudnia 1953 r. Zawiera nuty i teksty.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.