VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Sopot, 17–20 VIII, 1967 prez...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Sopot, 17–20 VIII, 1967 prezentuje 6 piosenek Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Data wydania:

1967 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1967 : 714

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 10 kart o wymiarach 29 na 21 cm. Zawiera nuty oraz teksty polskie, angielskie, francuskie sześciu piosenek zaprezentowanych na VII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie:

Doliny w kwiatach – muz. Adam Skorupka, sł. polskie Wanda Sieradzka, sł. francuskie [[Rostworowski_Henryk|Henryk Rostworowski],

Kochać – muz. Andrzej Korzyński, sł. polskie Andrzej Tylczyński, sł. angielskie Romana Buzek,

Nie chodź tą ulicą – muz. Kaszycki_Lucjan, sł. polskie Tadeusz Śliwiak, sł. francuskie Henryk Rostworowski,

Powrócisz tu – muz. Piotr Figiel, sł. polskie Janusz Kondratowicz, sł. angielskie Romana Buzek,

Serwus panie Chief – muz. Jan Tomaszewski, sł. polskie Jan Bołgaty, sł. angielskie Romana Buzek,

Ściany mają uszy – muz. Jerzy Abratowski, sł. polskie Edward Fiszer, sł. angielskie Romana Buzek.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.