A kto ciebie, ty wierzbino

Zgłoszenie do artykułu: A kto ciebie, ty wierzbino

A kto ciebie, ty wierzbino

Autor słów:

Konopnicka, Maria[2]

Autor muzyki:

Bajor, Michał[2]

Informacje

Utwór został skomponowany przez 16-letniego Michała Bajora. Za jego wykonanie zdobył główną nagrodę na ogólnopolskim festiwalu liceów im. Marii Konopnickiej. W wieku 19 lat wykonał ten utwór na egzaminie do szkoły teatralnej[3].

1. Wolański, Ryszard.

2. http://michalbajor.pl.
Oficjalna strona internetowa Michała Bajora [odczyt: 08.08.2013].

3. Moje piosenki – Michał Bajor, s. 85.