Do widzenia Teddy

Zgłoszenie do artykułu: Do widzenia Teddy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Albumy (7)

Strzałka
Wykonawca wg wydawcy
Strzałka
Tytuł
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka
Nośnik
Strzałka
Czas trwania
Strzałka

Jakubczak Ludmiła

1000 taktów z Ludmiłą Jakubczak

Polskie Nagrania Muza

1961

LP

Jakubczak Ludmiła

Galeria polskiej piosenki – Ludmiły Jakubczak

Yesterday

1999

CD

Jakubczak Ludmiła

Od piosenki do piosenki

Polskie Radio SA

2005

CD

52:59

Jakubczak Ludmiła

Tylko raz

Polskie Nagrania Muza

1992

CD

01:00:34

Jopek, Anna Maria

Szeptem

Mercury Polska

1998

CD

01:41:04

Szpilman Władysław

Portret muzyczny

Polskie Radio SA

2000

CD

Szpilman Władysław

Tych lat nie odda nikt

Polskie Nagrania Muza

1991

LP