Takie ładne oczy

Zgłoszenie do artykułu: Takie ładne oczy

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Centrum Kultury Podgórza w Krakowie, z siedzibą: ul. Sokolska 13, 30-510 Kraków, e-mail: sekretariat@ckpodgorza.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajduje się tutaj: polityka prywatności.

Ładne oczy masz.

Komu je dasz?

Takie ładne oczy,

takie ładne oczy.

Wśród wysokich traw

głęboki staw.

Jak mnie nie pokochasz,

to się w nim utopię.

W stawie zimna woda,

trochę będzie szkoda,

trochę będzie szkoda,

gdy utopię się w nim...

Powiedzże mi, jak

odgadnąć mam,

czy mnie będziesz chciała,

czy mnie będziesz chciała...

Przez zielony staw

łabędzie dwa

grzecznie sobie płyną.

Czy mnie chcesz, dziewczyno?

W stawie zimna woda...

Inne oczy masz

każdego dnia.

Diabeł nie odgadnie,

co w nich chowasz na dnie.

Przez zielony staw

przeleciał wiatr.

Po przejrzystej toni

fala falę goni.

W stawie zimna woda,

trochę będzie szkoda...

Komu będzie szkoda,

gdy utopię się w nim?...

Ładne oczy masz.

Komu je dasz?

Takie ładne oczy,

takie ładne oczy...

Ładne oczy masz.

Komu je dasz?

Takie ładne oczy,

takie ładne oczy,

takie ładne oczy,

takie ładne oczy...[1], [2]