Nefretete

Zgłoszenie do artykułu: Nefretete

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Nefretete

Data powstania:

1999

Informacje

Zespół Nefretete powstał w 1999 r. w Myślenicach. Obecnie tworzą go: Katarzyna Kubiczek – voc.; Michał Funek – g., voc.; Mateusz Suder – bg. i Adam Zadora – dr. (Robert Kasprzycki, Uistiti).

Wykonuje rock alternatywny. W repertuarze zespołu uwagę zwracają utwory: Barakuda, CzatWładza, które znalazły się na demo zarejestrowanym w maju 2003 r. Zespół trzykrotnie wystąpił na Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych w Myśleniach (2001, 2003 i 2004 r.), zwyciężając w wymienionych trzech edycjach, oraz kilkakrotnie – na Dniach Myślenic – w 2003 r. jako suport grupy Myslovitz, a w 2004 r. jako suport Kultu.

Grał w krakowskich klubach muzycznych, m.in.: Klinika 35, Kuriozum, Pod Jaszczurami i Re[1].

Bibliografia