Skaldowie

Zgłoszenie do artykułu: Skaldowie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Instrument
Strzałka
Działalność w zespole
Strzałka

Fasiński, Jerzy

perkusja

Kaczmarski, Janusz

gitara

Kaczmarski, Zygmunt

gitara

Naglicki, Feliks

gitara basowa

Zieliński, Andrzej

fortepian, organy, wokal, instrumenty klawiszowe

lider

Zieliński, Jacek

trąbka, skrzypce, wokal, gitara

lider

Budziaszek, Jan

perkusja

Paliwoda, Krzysztof

gitara

Ratyński, Konrad

gitara basowa, wokal

Tarsiński, Jerzy

gitara

Górkiewicz, Grzegorz

instrumenty klawiszowe, wokal

Kierzkowski, Wiktor

perkusja

Bibliografia