Mirska, Marta

Zgłoszenie do artykułu: Mirska, Marta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Wykonawca wg wydawcy
Strzałka
Tytuł
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka
Nośnik
Strzałka
Czas trwania
Strzałka

Kazimierz Winkler i jego piosenki

Tych lat nie odda nikt

Pronit

1983

LP

Mirska Marta

Dawnych wspomnień czar

Polskie Nagrania Muza

1990

LP

Mirska Marta

Królowa Polskiej Piosenki

Syrena

1970

LP

Mirska Marta

Od piosenki do piosenki

Polskie Radio SA

2005

CD

Mirska Marta

Pierwszy siwy włos

Polskie Nagrania Muza

1972

LP

Mirska Marta

Pierwszy siwy włos

Polskie Nagrania Muza

1993

CD

Mirska Marta

Piosenka przypomni ci

Agencja Artystyczna MTJ

2006

CD

Mirska Marta

Złote Przeboje

Andromeda

1999

CD

Bibliografia