Satanowski, Jerzy

Zgłoszenie do artykułu: Satanowski, Jerzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Wykonawca wg wydawcy
Strzałka
Tytuł
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka
Nośnik
Strzałka
Czas trwania
Strzałka

Agnieszka Osiecka, Jerzy Satanowski

Piosenki Agnieszki Osieckiej: dziękuję za świat

Wydawnictwo Muzyczne Futurex

2002

CD

Cembrzyńska Iga

Szkoła tańców salonowych

Polskie Nagrania Muza

1988

LP

Geppert Edyta

Śpiewajmy

Pomaton EMI

1994

CD

Różni Wykonawcy

Ostatnie bolero

Margo

1998

CD

Różni wykonawcy

Boża podszewka: muzyka Jerzy Satanowski

MTJ

2006

CD

Satanowski Jerzy, Banaszak Hanna, Czyżykiewicz Mirosław

Zanim będziesz u brzegu

Polskie Radio SA

2001

CD

Satanowski Jerzy

Wrzeciono czasu i inne wrzeciona

Sound-Pol

1996

CD

Bibliografia