Zygmont, Katarzyna

Zgłoszenie do artykułu: Zygmont, Katarzyna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Zygmont, Katarzyna

Data urodzenia:

26 września 1973

Miejsce urodzenia:

Warszawa

Informacje

Wokalistka, aktorka i kompozytorka. Absolwentka Wydziału Piosenki Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Warszawie oraz Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Artystka kabaretowa związana z Kabaretem Moralnego Niepokoju przez 3 lata od początku jego istnienia, kompozytorka, wokalistka.

Wykonawczyni wielu piosenek kabaretu. Laureatka wielu muzycznych przeglądów i konkursów, miedzy innymi Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, gdzie otrzymała prywatne nagrody Jacka Kaczmarskiego i Radia RMF oraz Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu[1].

Współpracuje z Kabaretem Moralnego Niepokoju jako kompozytorka. Przygotowała także swój własny solowy program Niech żyje wiosna, wykonywany z towarzyszeniem konferansjera i zespołu muzycznego, który składa się z piosenek kabaretowych z tekstami autorstwa Roberta Górskiego, Przemysława BorkowskiegoMikołaja Cieślaka[2].

Bibliografia

1. 

http://www.kabaretmoralnegoniepokoju.pl/.
Strona internetowa Kabaretu Moralnego Niepokoju [odczyt: 08.11.2016].

2. 

https://www.facebook.com/KatarzynaZygmont/.
Profil artystki w serwisie społecznościowym Facebook [odczyt: 08.11.2016].

3. 

Kozłowska, Agnieszka.