Niespokojna dziewczyna: samba

Zgłoszenie do artykułu: Niespokojna dziewczyna: samba

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Niespokojna dziewczyna: samba Buzuk, Antoni (muzyka)
Choiński, Bogusław (słowa)
Gałkowski, Jan (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Buzuk Antoni, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan, Czubaty Roman Obsada instrumentalna: saksofon I alt. (Es); saksofon II ten. (B); saksofon III alt. (Es); trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); kontrabas i gitara

Tytuł:

To brzydko, Roberto: samba Garztecka, Irena (muzyka)
Śliwiak, Tadeusz (słowa)
Jabłoński, Henryk (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Garztecka Irena, Śliwiak Tadeusz, Jabłoński Henryk Obsada instrumentalna: saksofon I alt. (Es); saksofon II ten. (B); saksofon III alt. (Es); trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); kontrabas i gitara

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 155

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3812

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 517

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 10 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 8 sierpnia 1959 r. Teksty utworów zamieszczone poza zapisem nutowym. Incipit utworu pierwszego: Wybacz łezkę, spłakałam się rzewnie. Incipit utworu drugiego: Roberto, Roberto, Roberto. Na ostatniej stronie zamieszczono spis numerów, które ukazały się w tej serii: 146–154.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.