Słodkie fiołki

Zgłoszenie do artykułu: Słodkie fiołki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Słodkie fiołki Ciechan, Zbigniew (muzyka, instrumentacja)
Choiński, Bogusław (słowa)
Dagnan, Marek (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Ciechan Zbigniew, Choiński Bogusław, Dagnan Marek Obsada instrumentalna: saksofon alt.; trąbka, klarnet i saksofon ten.; gitarę prowadząca, skrzypce i akordeon; fortepian (głos dyrekcyjny); gitara lub kontrabas

Tytuł:

Tak bardzo pragnę Leśnica, Piotr (muzyka)
Machan, Wiesław (instrumentacja)
Sadowski, Roman (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Leśnica Piotr, Machan Wiesław, Sadowski Roman Obsada instrumentalna: saksofon alt.; trąbka, klarnet i saksofon ten.; gitarę prowadząca, skrzypce i akordeon; fortepian (głos dyrekcyjny); gitara lub kontrabas

Seria:

Orkiestra Taneczna: głos żeński, 20

Data wydania:

1967 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Centralna Poradnia Amatorskiego Ruchu Artystycznego

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1967 : 779

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 9 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.