Piosenka dla nieznajomej: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Piosenka dla nieznajomej: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Piosenka dla nieznajomej: slow-fox Harald, Jerzy (muzyka)
Kaszkur, Zbigniew (słowa)
Zapert, Zbigniew (słowa)
Mazur, Krzysztof Antoni (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Harald Jerzy, Kaszkur Zbigniew, Zapert Zbigniew, Orlik Antoni Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbka B; skrzypce I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas; perkusja (mały bęben, wielki bęben, talerz – miotełki i pałeczki)

Tytuł:

Sekret: slow-fox Kozłowski, Jan Anastazy (muzyka)
Łebkowski, Mirosław (słowa)
Januszko, Andrzej (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kozłowski Jan, Łebkowski Mirosław, Janusz Andrzej Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbka B; skrzypce I, II, III i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara i kontrabas; perkusja (mały bęben, wielki bęben, talerz)

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 123

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

styczeń 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 32

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 10 stycznia 1959 r.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.