Siedem róż: tango

Zgłoszenie do artykułu: Siedem róż: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Siedem róż: tango Maklakiewicz, Jan (muzyka)
Żytomirski, Eugeniusz (słowa)
Kwieciński, Tadeusz (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Maklakiewicz Jan Obsada instrumentalna: Na klarnet: I, II, III B; trąbkę: I, II B; gitarę; akordeon; fortepian (głos dyrekcyjny) ; perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz) ; skrzypce: I, II (głos dyrekcyjny) , III; wiolonczelę; kontrabas.

Tytuł:

Nokturn warszawski: wolny walc Szpilman, Władysław (muzyka)
Dumnicka, Jadwiga (słowa)
Czerny, Edward (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Dumnicka Jadwiga, Czerny Edward Obsada instrumentalna: Na klarnet: saksofon: I alt. Es, II ten. B; III alt. Es; trąbkę: I, II B; gitarę; akordeon; fortepian (głos dyrekcyjny); perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz); skrzypce: I (głos dyrekcyjny), II , III; kontrabas; puzon.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 5

Data wydania:

1954 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

luty 1954

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 94

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 46 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm, wiele liczbowań. Publikacja została oddana do druku 4 stycznia 1954 r. Zawiera nuty i teksty.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.