Cyraneczka: piosenka z filmu „Przygoda na Mariensztacie”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Cyraneczka: piosenka z filmu „Przygoda na Mariensztacie” Sygietyński, Tadeusz (muzyka)
Starski, Ludwik (słowa)
Rudziński, Witold Oznaczenie autora wg wydawcy: Sygietyński Tadeusz, Starski Ludwik Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Ty i jesień: tango Garztecka, Irena (muzyka)
Ochorowicz, Michał (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Garztecka Irena, Ochorowicz Michał Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Umówmy się na dziś Mokrousov, Boris Andreevič (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa)
Smirnow, Sergiej (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Mokrousov Borys, Winkler Kazimierz Uzupełnienie: muzyka Borys Mokrousow ; słowa Siergiej Smirnow ; słowa polskie Kazimeirz Winkler Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Morska pieśń Rezler, Edmund (muzyka)
Rymkiewicz, Aleksander (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rezler Edmund, Rymkiewicz Aleksander Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Naucz mnie tańczyć Szpilman, Władysław (muzyka)
Starski, Ludwik (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Starski Ludwik Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Seria:

Śpiewamy i Tańczymy: na głos z fortepianem, 6

Data wydania:

1955

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 1731

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 91

Infomacje

Publikacje oddano do druku 25 październik 1954 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.