Morskie orly: walc

Zgłoszenie do artykułu: Morskie orly: walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Morskie orly: walc Szpilman, Władysław (muzyka)
Czerny, Edward (opracowanie)
Urgacz, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Czerny Edward, Urgacz Tadeusz Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es, IV ten. B; trąbkę: I, II, III B; puzon: I, II; gitarę; akordeon; fortepian; perkusję; skrzypce: I, II, III; kontrabas.

Tytuł:

Czerwony autobus: fokstrot Szpilman, Władysław (muzyka)
Maciszewski, Waldemar (opracowanie)
Winkler, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Valdi Waldemar, Winkler Kazimierz Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es, IV ten. B; trąbkę: I, II, III B; puzon: I, II; gitarę; akordeon; fortepian; perkusję; skrzypce: I, II, III; kontrabas.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 2

Data wydania:

1954 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1953

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 47

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 40 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 19 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.