Miałeś wtedy słomkowy kapelusz: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Miałeś wtedy słomkowy kapelusz: slow-fox Szpilman, Władysław (muzyka)
Kaszkur, Zbigniew (słowa)
Zapert, Zbigniew (słowa)
Rusek, Józef (instrumentacja)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman władyslaw, Kaszkur Zbigniew, Zapert Zbigniew, Rusek Józef Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara; kontrabas

Tytuł:

Spacer brzegiem morza: slow-fox Prejzner, Tadeusz (muzyka)
Miller, Jerzy (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Prejzner Tadeusz, Miller Jerzy, Czubaty Roman Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II ten. B, III alt. Es; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitara; kontrabas

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 210

Data wydania:

1960 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

październik 1960

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4192

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1961 : 47

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 12 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 14 września 1960 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.