Srebrny Dziadek Mróz

Zgłoszenie do artykułu: Srebrny Dziadek Mróz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Srebrny Dziadek Mróz Wiszniewski, Zbigniew (muzyka)
Grygolunas, Irena (słowa)
Rudziński, Witold (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wiszniewski Zbigniew, Grygolunas Irena Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Warszawski dzień: z repertuaru Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Warszawa Sygietyński, Tadeusz (muzyka)
Dobrowolski, Stanisław Ryszard (słowa)
Kościelny, Jerzy (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sygietyński Tadeusz, Dobrowolski Ryszard Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Pierwszy siwy włos Jabłoński, Henryk (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Jabloński Henryk, Winkler Kazimierz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Piosenka o Sekwanie Lafarge, Guy (muzyka)
Kołaczkowska, Helena (słowa)
Markowski, Andrzej (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lafarge Guy, Kołaczkowska Helena Uzupełnienie: muzyka Guy Lafarge ; słowa polskie Helena Kołaczkowska ; opracował Andrzej Markowski Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Czekają echa Rudziński, Witold (muzyka)
Kołaczkowska, Helena (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rudziński Witold, Kołaczkowska Helena Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Seria:

Śpiewamy i Tańczymy: na głos z fortepianem, 8

Data wydania:

1955

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

styczeń 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 1790

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 56

Infomacje

Publikacja oddana do druku 7 grudnia 1954 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.