Alabama: blues z repertuaru Teatru Piosenki

Alabama: blues z repertuaru Teatru Piosenki Żyliński, Romuald (muzyka)
Gałkowski, Jan (słowa)
Choiński, Bogusław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żyliński Romuald, Gałkowski Jan, Choiński Bogusław Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Błękitna Seria, 59

1959 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

październik 1959

Kraków: Drukarnia Narodowa

Znak wydawniczy:

PWM 3783

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 4

Druk muzyczny obejmujący 3 karty o wymiarach 21 na 15 cm. Oddany do druku 25 września 1959 r. Zawiera nuty i teksty. Na okładce publikacji znajduje się zdjęcie Ludmiły Jakubczak – fotografię wykonał A. Wiernicki.