Moje miasto

Zgłoszenie do artykułu: Moje miasto

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Moje miasto Wordys, Jerzy (muzyka)
Gałkowski, Jan (słowa)
Rudziński, Witold (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wordys Jerzy, Gałkowski Jan Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Jasną nocką Mokrousov, Boris Andreevič (muzyka)
Dołmatowski, Eugeniusz (słowa)
Średnicki, Stanisław (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Mokrousov Boris, Dołmatowski Eugeniusz, Średnicki Stanisław Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Piosenka nieortograficzna Szpilman, Władysław (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Winkler Kazimierz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Piosenka żołnierza: z repertuaru Yves Montand ; muzyka] F[rancis] Lemarque ; [opracowanie Stanisław Staszewski ; słowa] J[erzy] Ficowsk Lemarque, Francis (muzyka)
Ficowski, Jerzy (słowa)
Staszewski, Stanisław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Lemarque Francis, Ficowski Jerzy, Staszewski Stanisław Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Wspomnij letnie wieczory Harald, Jerzy (muzyka)
Rymkiewicz, Aleksander (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Harald Jerzy, Rymkiewicz Aleksander Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Seria:

Śpiewamy i Tańczymy: na głos z fortepianem, 16

Data wydania:

1955

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 1894

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 451

Infomacje

Publikacja oddana do druku 8 kwietnia 1955 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.