Powrót z ćwiczeń

Zgłoszenie do artykułu: Powrót z ćwiczeń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Powrót z ćwiczeń Wordys, Jerzy (muzyka)
Gałkowski, Jan (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wordys Jerzy, Gałkowski Jan Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Listonosz Rzewuski, Leon (muzyka)
Kern, Ludwik Jerzy (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rzewuski Leon, Kern Ludwik Jerzy Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Proszę o gałązkę bzu Wołkow, W. (muzyka)
Smolnikow, A. (słowa)
Winkler, Kazimierz (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wołkow W., Smolnikow A. Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Tango hiszpańskie Winkler, Gerhard (muzyka)
Kołaczkowska, Helena (słowa)
Rem, Jan (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Winkler Gerhard, Kołaczkowska Helena Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Nad jeziorem Gert, Jerzy (muzyka)
Śliwiak, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gert Jerzy, Śliwiak Tadeusz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Seria:

Śpiewamy i Tańczymy, 24

Data wydania:

1955

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5 (druk)

Znak wydawniczy:

PWM 2034

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 658

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.