Hot Club Melomani

Zgłoszenie do artykułu: Hot Club Melomani

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Instrument
Strzałka
Działalność w zespole
Strzałka

Matuszkiewicz, Jerzy

klarnet, saksofon tenorowy

lider

Kujawski, Witold

kontrabas

Sobociński, Witold

perkusja

Trzaskowski, Andrzej

fortepian

Wojciechowski, Andrzej

trąbka

Komeda, Krzysztof

fortepian

Dyląg, Roman

kontrabas

Kurylewicz, Andrzej

fortepian

Lic, Lesław

klarnet

Namysłowski, Zbigniew

puzon

Studziński, Antoni

perkusja

Tatarak, Jerzy

saksofon barytonowy

Thomys, Alojzy

saksofon altowy, banjo

Wasio, Włodzimierz

puzon

Zabiegliński, Janusz

klarnet

Bibliografia