Zgłoszenie do artykułu: Tarpany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Instrument
Strzałka
Działalność w zespole
Strzałka

Hojan, Janusz

założyciel

Łowiński, Bogusław

perkusja, wokal

Maga, Klaudiusz

gitara, wokal

Polarek, Mirosław

saksofon tenorowy

Szelugowski, Bogdan

organy, fortepian, wokal

lider

Wlekliński, Andrzej

gitara basowa, wokal

Hulewicz, Edward

wokal

Frąckowiak, Halina

wokal

Żytkowiak, Halina

wokal

Ziętara, Zbigniew

gitara

Muzolf, Michał

gitara basowa

Mikołajczak, Andrzej

fortepian

Szymczyński, Hubert

fortepian

Garbarek, Czesław

perkusja

Milewski, Piotr

perkusja

Dziubiński, Tomasz

gitara

Wasio, Janusz

gitara

Bibliografia