Dwie miłości

Zgłoszenie do artykułu: Dwie miłości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Dwie miłości Serocki, Kazimierz (muzyka)
Urgacz, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Serocki, Kazimierz, Urgacz, Tadeusz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Ojej, Żaba Markowski, Andrzej (muzyka)
Rymkiewicz, Aleksander (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Markowski, Andrzej, Rymkiewicz, Aleksander Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Miłosna piosenka: z filmu „Moja miła” Dunajewski, Izaak (muzyka)
d’Aktil, Anatol (słowa)
Winkler, Kazimierz (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dunajewski, Izaak, d’Aktil, Anatol, Winkler, Kazimierz Uzupełnienie: muzyka Izaak Dunajewski ; słowa Anatol d’Aktil ; wolny przekład Kazimierz Winkler Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Bujaj się Fela Kwieciński, Tadeusz (muzyka)
Antoniewicz, Aleksander (słowa)
Antoniewicz, Wiech (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kwieciński, Tadeusz, Antoniewicz, Aleksander, Antoniewicz, Wiech Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Nie wszędzie jest tak ładnie Leszczyńska, Franciszka (muzyka)
Gałczyński, Konstanty Ildefons (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Leszczyńska, Franciszka, Gałczyński, Konstanty Ildefons Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Autorzy i redaktorzy:

Rudziński, Witold (redakcja)

Seria:

Śpiewamy i Tańczymy: na głos z fortepianem, 13

Data wydania:

1955

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 1853

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 361

Infomacje

Publikacja oddana do druku 23 lutego 1955 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.