A tu jest Warszawa

Zgłoszenie do artykułu: A tu jest Warszawa

A tu jest Warszawa Sygietyński, Tadeusz (muzyka)
Bartels, Artur (słowa)
Rudziński, Witold (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sygietyński Tadeusz, Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Pójdę na Stare Miasto Szpilman, Władysław (muzyka)
Fiszer, Edward (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Fiszer Edward Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Piosenka o warszawskim Parku Kultury Barchacz, Aleksander (muzyka)
Fangrat, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Barchacz Aleksander, Fangrat Tadeusz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Gdy się kogoś ma.. Szpilman, Władysław (muzyka)
Gozdawa, Zdzisław (słowa)
Stępień, Wacław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Gozdawa Zdzisław, Stępień Wacław Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Marynika Mălineanu, Henri
Wasowski, Jerzy (opracowanie)
Gozdawa, Zdzisław (słowa)
Stępień, Wacław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Malineanu Henri, Gozdawa Zdzisław, Wasowski Jerzy Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Śpiewamy i Tańczymy: na głos z fortepianem, 3

1954

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

październik 1954

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 1636

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 990

Publikacja oddana do druku 21 września 1954 r.