A tu jest Warszawa

Zgłoszenie do artykułu: A tu jest Warszawa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

A tu jest Warszawa Sygietyński, Tadeusz (muzyka)
Bartels, Artur (słowa)
Rudziński, Witold (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sygietyński Tadeusz, Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Pójdę na Stare Miasto Szpilman, Władysław (muzyka)
Fiszer, Edward (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Fiszer Edward Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Piosenka o warszawskim Parku Kultury Barchacz, Aleksander (muzyka)
Fangrat, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Barchacz Aleksander, Fangrat Tadeusz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Gdy się kogoś ma.. Szpilman, Władysław (muzyka)
Gozdawa, Zdzisław (słowa)
Stępień, Wacław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Gozdawa Zdzisław, Stępień Wacław Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Marynika Mălineanu, Henri
Wasowski, Jerzy (opracowanie)
Gozdawa, Zdzisław (słowa)
Stępień, Wacław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Malineanu Henri, Gozdawa Zdzisław, Wasowski Jerzy Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Seria:

Śpiewamy i Tańczymy: na głos z fortepianem, 3

Data wydania:

1954

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

październik 1954

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 1636

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1954 : 990

Infomacje

Publikacja oddana do druku 21 września 1954 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.