Opis projektu - Etap I

15 czerwca 2013
Opis projektu

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne.

NABÓR INICJATYW WCIĄŻ TRWA!

Ośrodek Kultury Biblioteka Polskiej Piosenki otrzymał dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury na realizację pierwszej części zadania Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Celem tego etapu projektu jest przeprowadzenie diagnozy identyfikującej zasoby i samodzielne inicjatywy Krakowian w zakresie działalności muzycznej.
W związku z dużym zainteresowaniem projektem przedłużyliśmy termin składania wniosków do 28 czerwca. Jeżeli macie pomysły muzyczne, które chcielibyście zrealizować w swojej społeczności, skontaktujcie się z nami!!! Kilka najciekawszych pomysłów zostanie zrealizowanych w tym roku.

13 czerwca o godz. 13:30 w Magistracie odbyło się spotkanie, podczas którego można było porozmawiać z pracownikami Biblioteki Polskiej Piosenki o swoich pomysłach, jak również zgłosić wydarzenia do realizacji. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie!

10 lipca ogłosimy zwycięskie inicjatywy, które zostaną zrealizowane w terminie od 15 września do 30 listopada 2013 roku.

Zapoznaj się z dokumentacją programową, wypełnij krótki formularz zgłoszenia i prześlij go do nas!

Zasady naboru inicjatywPobierz plik PDF 165 KB

Załącznik nr 1Pobierz plik DOC 350 KB

Ankieta

ANKIETA

Poniżej zamieszczamy ankietę, która pozwoli nam ocenić, jakie są potrzeby mieszkańców w danej społeczności lokalnej. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu 2 minuty. Będziemy wdzięczni za poświęcony czas!

Ankieta online

Łącza

  • Nowy Projekt Biblioteki Polskiej Piosenki

Prasa

  • Dziennik Polski
  • Dziennik Polski
  • Dziennik Polski
  • Dziennik Polski

Dom Kultury Plus - zwiastun

1 stycznia 1970 / BPP

Relacja z działań promujących projekt DK+

1 stycznia 1970 / BPP

PATRONAT MEDIALNY