Zgłoszenie do artykułu: Ej, Piotr

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Albumy (7)

Strzałka
Wykonawca wg wydawcy
Strzałka
Tytuł
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka
Nośnik
Strzałka
Czas trwania
Strzałka

Rolska Rena

Kiedy znów zakwitną białe bzy

Pronit

1965

LP

Rolska Rena

Piosenka prawdę ci powie

Polskie Nagrania Muza

1989

LP

Rolska Rena

Wszystko co mam

Polskie Nagrania Muza

1994

CD

Rolska Rena

Złota kolekcja – Rena Rolska

Polskie Radio SA

2001

CD

Rolska Rena

Złote przeboje

GM Records

2004

CD

Sielicki Ryszard

Gorącą nocą: przeboje Ryszarda Sielickiego

Polskie Nagrania Muza

1975

LP

Sielicki Ryszard

Na Francuskiej i inne piosenki

Polskie Nagrania Muza

1997

CD

Bibliografia