Grupa ABC

Zgłoszenie do artykułu: Grupa ABC

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Instrument
Strzałka
Działalność w zespole
Strzałka

Skowroński, Wojciech

wokal

1969-01–1969-05

Karwacki, Zbigniew

saksofon altowy, saksofon tenorowy, flet

Michalski, Aleksander

saksofon tenorowy

Mikołajczak, Andrzej

organy

Nebeski, Andrzej

perkusja

lider

Szymczyński, Hubert

wokal, gitara basowa, puzon

1969-09–1969-12

Frąckowiak, Halina

wokal

1969–1972

Gąssowski, Wojciech

wokal

1969–1971

Kozłowski, Jerzy

wokal

Głuchowska, Maria

wokal

Męczyński, Mirosław

gitara, wokal

Pawlik, Andrzej

gitara basowa

Zimiński, Marian

organy

Bernolak, Zbigniew

gitara basowa, wokal

Mataczyński, Marek

gitara basowa

Myśków, Tomasz

gitara, fortepian

Szczepaniak, Grzegorz

wokal

Bibliografia