Serafińska, Anna

Zgłoszenie do artykułu: Serafińska, Anna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Wykonawca wg wydawcy
Strzałka
Tytuł
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka
Nośnik
Strzałka
Czas trwania
Strzałka

Gaertner Katarzyna

Czar korzeni

Polskie Radio SA

2000

CD

58:42

Osiecka Agnieszka

Herbaciane nonsensy

EMI Music Poland

2006

CD

Różni Wykonawcy

Jonasz Kofta …na bis (koncert)

Polskie Radio SA

2003

CD

Różni Wykonawcy

Pozłacany warkocz: śpiewnik Śląski Katarzyny Gaertner

Polskie Radio Katowice

1995

CD

Serafińska, Anna

Ciepło zimno: piosenki Tomasza Gąssowskiego

Polskie Radio SA

2004

CD

Serafińska, Anna

Gadu Gadu

EMI Music Poland

2006

CD

Serafińska, Anna

Melodies

Epic

1999

CD

Serafińska, Anna

Nieobecni

PolyGram Polska

1997

CD

Bibliografia