Ta mała z Białegostoku

Zgłoszenie do artykułu: Ta mała z Białegostoku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ta mała z Białegostoku Brzozowski, Adam (muzyka)
Machejko, Wiesław (słowa)
Joachimowicz, Aleksander (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Brzozowski Adam, Machejko Wiesław Obsada instrumentalna: fortepian; instrumenty in C; instrumenty in B; akordeon

Tytuł:

Na miłość nigdy nie jest za późno Brzozowski, Adam (muzyka)
Czubaczyński, Ryszard (słowa)
Joachimowicz, Aleksander (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Brzozowski Adam, Czubaczyński Ryszard Obsada instrumentalna: fortepian; instrumenty in C; instrumenty in B; instrumenty in Es

Seria:

Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych, 19

Data wydania:

1978 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Agencji Autorskiej

Data druku:

1978

Miejsce druku:

Warszawa: Drukarnia COK

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1978 : 567/13 (69)

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący pięć składanych kart w obwolucie. Wydany w ramach serii pod redakcją Izabelli Kulikowskiej. Okładkę projektował Waldemar Andrzejewski. Teksty utworów zamieszczone również poza zapisem nutowym. Incipit utworu pierwszego: W Ustce na molo, przy fal tremolo. Incipit utworu drugiego: Gdy zawiodło cię coś. Na ostatniej stronie widnieje spis nowości Wydawnictwa Muzycznego Agencji Autorskiej dla zespołów orkiestrowych:

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.